Autopás GreenDog, velikost XS

Autopás GreenDog, velikost XS

ID zboží: 143

Velikost XS je určena pro malá plemena, 14 cm (velikost polstrování-určuje se podle délky hrudníku psa v jeho podélné ose). Do této kategorie se zahrnují psi vážící v dospělosti od 2,5 do 10 kg – velikost těchto pásů je ideální pro plemena „toy”, jejichž váha je kolem 4 kg.
Foxteriér, jorkšírský teriér, skotský teriér, Jack Russell teriér, kernteriér, west highland white teriér, jezevčíci,bišonek, čivava, kavalir King Charles španěl…..
 

Barva: červená, modrá.

GreenDog autopás pro psa zajišťuje bezpečnost vašeho psa v automobilu při nárazu nebo prudkém zastavení. Omezuje nekontrolovaný pohyb psa v automobilu a umožňuje Vám se plně soustředit na řízení.
Nepřipoutaný pes se při nárazu, nebo prudkém zastavení stává nebezpečným objektem, který může vážně zranit osoby sedící v automobilu. Při nárazu auta v rychlosti 50 km/h je pes vymrštěn ze svého místa třicetinásobkem své hmotnosti. Pes o například hmotnosti 20kg pak udeří na překážku silou 600 kg.
Velikost autopásu se určuje podle délky hrudníku psa v jeho podélné ose (viz. obrázek). Změřená velikost hrudníku psa by měla zhruba odpovídat délce polstrované části autopásu pokrývající hrudník psa. Objem hrudníku není pro velikost autopásu určující vzhledem k tomu, že je individuálně nastavitelný pomocí čtyřbodového rychloupínacího systému umístěného na zádech psa.
Bezpečnostní pás tak ochraňuje nejen Vašeho psa, ale i Vás a ostatní pasažéry při jízdě v automobilu. Zároveň je vyroben tak, aby nijak neomezoval pohodlí psa při přepravě.
 

* snadné uchycení do existujícího bezpečnostního pásu
* vhodný do každého typu automobilu
* dokonalé vyvážení přenáší tlak při nárazu na celý objem autopásu
* pěnové polstrování zabrání úrazům psa při nárazu
* čtyřbodový rychloupínací systém umožňuje snadné nasazení autopásu
* pásy jsou vyrobené z vysokopevnostního polyesteru
* pás neomezuje psa v ležení, nebo sedění
* je universální pro použití i mimo prostor automobilu
* splňuje normu ČSN ISO 3795
 

GreenDog autopás se upevňuje k existujícímu bezpečnostnímu pásu v automobilu. Proto ho lze používat v jakémkoli typu automobilu. Uchycení autopásu GreenDog se provede provlečením bezpečnostního pásu smyčkou na zadní straně autopásu GreenDog.
 

GreenDog autopás je vyroben z vysokopevnostního polyesteru, který se používá k výrobě běžných bezpečnostních pásů. Hrudní koš psa dokonale obepíná polstrování, vyrobeného ze speciálního pěnového materiálu zajišťující maximální pohodlí pro psa. V případě nárazu, nebo prudkého zastavení auta, zabrání polstrování vážnému zranění psa na hrudníku.
 

GreenDog autopás je dokonale vyvážený. Tím se přenáší tlak, který vzniká při nárazu, nebo prudkém zastavení, na celý objem autopásu, nejen na jeho část. Pásy jsou vyrobeny z vysokopevnostního polyesteru zajišťující dostatečnou pevnost pásů.

Autopásy GreenDog byly nominovány do soutěže
“Vynikající výrobek roku 2007”.
 

Autopásy GreenDog byly vystaveny v Praze na vernisáži v Galerii Design centra České republiky, Jungmannova 30 - Mozareteum www.designcentrum.cz

 

Upozorňujeme všechny majitele pejsků na paragraf 52 bod 5 nového silničního zákona, který ukládá majiteli vozidla povinnost zajistit bezpečnou přepravu zvířat …při přepravě živých zvířat nesmí být ohrožena bezpečnost řidiče, přepravovaných osob a ani zvířat…. Výrobky GreenDog vyhovují zmíněnému zákonu!


 

 

Cena: 450 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 412 e-shop systém banan.cz