Arpalit Neo - antiparazitní 150 ml

Arpalit Neo - antiparazitní 150 ml

ID zboží: 1088

Arpalit Neo pro zdraví a pohodu vašich miláčků.

Arpalit Neo působí proti blechám, klíšťatům, vším, všenkám a jejich vývojovým stádiím.


Arpalit Neo se využívá při léčbě a prevenci ektoparazitóz a desinfekci příbytků zvířat.Cílový druh zvířat:
nepotravinové druhy zvířat
psi
ptáci
plazi
jiná drobná zvířata

Při pravidelném ošetření přípravkem Arpalit Neo chráníte svého miláčka před napadením ektoparazity a před závažnými nemocemi přenášenými klíšťaty jako je lymská borelióza, ehrlichióza nebo babezióza při cestách do jižních zemí.
ARPALIT Neo nejenže ochrání před nepříjemnými ektoparazity, ale navíc, obsahuje D-panthenol a silikonovou složku. D-panthenol dodává pokožce, srsti nebo peří zvířete výživu a vlhkost. Silikonová složka vytváří na povrchu srsti nebo peří ochranný hedvábný lesklý film, který zabraňuje dehydrataci.

Trojí insekticidní účinek
•likvidační: zabíjí dospělé ektoparazity;
•ovicidní: usmrcuje jejich vajíčka;
•larvicidní: usmrcuje larvy ektoparazitů, čímž dochází k zabránění nástupu nové populace a dochází tím k zastavení vývojového řetězce;

ARPALIT Neo mechanický rozprašovač 150 ml: je vhodný zejména pro menší zvířata, pro krátkosrstá zvířata, pro jedince hůře snášející zvuk spreje.

Návod k použití:
Před upotřebením protřepat. Nádobku je nutné držet ve svislé poloze. Přípravek se aplikuje stiskem rozprašovače nad ošetřovaným místem ze vzdálenosti 15-20 cm od povrchu těla. Velikost dávky se odvíjí od velikosti ošetřovaného zvířete. Ošetření se provede po celém povrchu těla zvířete s výjimkou obličejové části. Srst se pročeše hřebenem, kartáčem nebo se rukou v rukavici promne, aby přípravek mohl prostoupit až na kůži. Srst nebo kůže zvířete po ošetření musí být ehce zvlhčená.
Má-li zvíře velmi citlivou pokožku, opatrně vyzkoušejte působení přípravku na malé části těla, případně použijte pro ošetření ARPALIT Neo pěnu.
K ošetření obličejové části těla se přípravek nastříká na ruku v rukavici a pozorně se vetře do srsti, aby nedošlo k zasažení otvorů. Pokud je zvíře velice citlivé při doteku otvorů obličejové části, použijte k léčení přípravek ARPALIT Neo pěna nanesený na ruku v rukavici.
Ošetření malých druhů zvířat proveďte v uzavřeném prostoru, například v zavařovací lahvi nebo v kleci překryté ručníkem. Aplikujte ze vzdálenosti 15-20 cm do prostoru nad zvířetem a nechte kapky zvolna dopadnout na srst nebo peří zvířete. Po chvíli zvíře z uzavřeného prostoru vyjměte nebo odstraňte pokrývku nad prostorem. Lehkým masírováním srsti nebo peří dopravte přípravek na pokožku zvířete.
Ošetření zvířete je možné po 1 týdnu opakovat. Po aplikaci zvíře 48 hodin nekoupejte. Pří-pravek je vhodné použít i na ošetření příbytku zvířete vystříkáním do mokra a zaschnutím. Před aplikací do prostoru vždy odstraňte jídlo nebo jídelní nádobí.

Upozornění: Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obal likvidujte v rámci organizovaného sběru. Uchovávejte odděleně od potravin, nápojů a krmiv. Po aplikaci pečlivě umyjte ruce vodou a mýdlem.

Zvláštní upozornění:
Nepoužívat u koček.
Nepoužívat u nemocných zvířat.
Zamezte možnému styku koček se psy po ošetření.
Nepoužívat u mláďat do 2 měsíců věku a v době laktace.
Obsahuje Permethrin.

Složení přípravku: Ethanolum synt. nedenat. 77,26 g, Propanum/Butanum 21,75 g, Permethrinum 0,47 g, Phenoxycarb 0,12 g, D-panthenolum 0,16 g, Phenyl Trimethicone 0,08 g, Parfum 0,16 g ve 100,0 g přípravku.

Objem: 150 ml


 

 

Cena: 117 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 412 e-shop systém banan.cz