Frontline Spray 100ml

Frontline Spray 100ml

ID zboží: 1149

Frontline - přípravek na ochranu psů a koček proti blechám a klíšťatům.

Charakteristika:
Frontline je fenylpyrazolový insekticid a akaricid. Je určen k hubení ektoparazitů u dospělých psů a koček, u štěňat od dvou dnů stáří a u koťat od věku 7 týdnů.

Složení:
Fipronil 250mg ve 100ml
Copolyvidon, izopropylalkohol, voda.

Účel použití:
Hubení blech, všenek a klíšťat u psů a koček a ochrana těchto zvířat proti znovunapadení uvedenými cizopasníky.

Dávkování:
Obecná dávka je 3 ml přípravku neboli 6 stisků aplikační pumpy na 1 kg hmotnosti zvířete. V závislosti na délce srsti může být tato dávka zvýšena až na dvojnásobek, tj. do 12 stisků aplikační pumpy na 1 kg hmotnosti zvířete.
Přesné dávkování je nezbytné k zajištění optimálního efektu i délky účinnosti.

Způsob použití:
Ze vzdálenosti asi 10-20 cm postříkat povrch celého těla zvířete ve směru proti srsti obvykle za současného použití kartáče nebo hřebene (veškerá srst by měla být přípravkem rovnoměrně zvlhčena tak, aby přípravek mohl prostoupit až na kůži) K ošetření hlavy a okolí očí nastříkejte přípravek na navlhčenou rukavici a jemně vtírejte do srsti.
Ochrana proti znovunapadení blechami trvá u psa od jednoho do tří měsíců a u kočky asi 6 týdnů. Proti klíšťatům u psů trvá ochrana až 5 týdnů a u koček až 4 týdny.
Nedoporučuje se koupání zvířat 48 hodin před a po provedeném ošetření.
Frontline spray nezabrání všem klíšťatům v uchycení, ale všechna klíšťata usmrtí v následujících 24-48 hodinách, dříve než dojde k úplnému nasátí a případnému přenosu nemocí (např. lymské boreliózy). Usmrcená klíšťata nejčastěji odpadnou nebo mohou být jednouše manuálně odstraněna.

Upozornění:
Při aplikaci je doporučeno použít ochranné rukavice .
Nestříkat do očí. Větrejte při ošetření. Během aplikace nekuřte, nepijte, nejezte. Zabraňte vniknutí spreje do očí. Zabraňte vzájemnému olizování zvířat. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Uchovávání:
Při teplotě 15-25 st.C.

Balení: 100 ml


 

 

Cena: 369 Kč
U zboží zvolte Přidat do oblíbených.
Košík je prázdný.
zboží v e-shopu: 412 e-shop systém banan.cz